FANATIK LARVA LUX 2.5''

Kodas: 006 / 2,5''

0,00 €
Su mokesčiais
COL. 006 / 6,3 CM. / 7 VNT.
Kiekis

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

FANATIK LARVA LUX 2.5''

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPALVA - 006

DYDIS - 6,3 CM. / 2.5'' 

KIEKIS - 7 VNT.

PAGAMINTA UKRAINOJE

.

FANATIK 2015 m. pradėjo gaminti žvejybinius „valgomus“ silikoninius masalus. Bendrovėje dirba profesionalai. Vienas iš įmonės steigėjų yra geriausias Ukrainos sportininkas, užsiimantis žvejybos sportu, pasaulio čempionas ir Ukrainos sporto meistras - Jurijus Petrašas. Dėl ilgametės patirties dalyvaujant įvairiuose turnyruose, skirtose gaudyti plėšriąsias žuvis, buvo atsižvelgta į visus svarbius aspektus gaminant fanatik masalus, kuriems negali atsispirti jokios plėšriosios žuvys.

Fanatik pagrindinis „valgomo“ silikono bruožas yra natūralių  komponentų, išgautų iš vietinių vandens telkinių , pridėjimas, kurių kvapas ir skonis primena žuviai mėgstamą maistą. Visi minkštųjų masalų TM FANATIK modeliai yra pagaminti iš aukštos kokybės minkštos medžiagos su dideliu druskos kiekiu. Žuvys, pajutusios kvapą, čiumpa masalą, ir iš karto jo nepaleidžia ir bando nuryti. Tokios savybės suteikia papildomą laiką  žvejui sureaguoti į atsargaus plėšrūno kibimus . Išleidus masalo prototipą, jis varžybų sąlygomis patikrinamas ir tik tada, patenka į prekybą.

006 / 2,5''

Specifinė nuoroda